Deel deze vacature

Deze vacature is gesloten

Coördinator Leefbaarheid TGO Koudenhoek – Nijmegen

Opleidingsniveau
HBO
Locatie
Nijmegen
Uren
32 uur
Startdatum
01 juni 2024
Reageren t/m
Vacature gesloten

Dit ga je doen

Als Coördinator Leefbaarheid ben jij integraal verantwoordelijk voor de leefbaarheid van onze bewoners op de locatie. Een van je hoofdtaken is de aansturing van het team Woonbegeleiders. Je signaleert wat er nodig is voor de dagbesteding van bewoners en hebt daarbij oog voor kwetsbare
bewoners en verschillende doelgroepen.

Wat ga je doen?

Je bent verantwoordelijk voor de inzet van kinderopvang, de organisatie van taallessen, zet tolken in en zorgt voor de bemensing van de infobalie. Daarnaast draag je zorg voor de melding van in- en verhuizing van bewoners. Je werkt nauw samen met jouw collega’s in een enthousiast en divers team. En natuurlijk werk je daarbij ook samen met de vrijwilligers en professionals op de locatie, zoals tolken, beveiligers medewerkers van  het COA. Dat doen we gastvrij, samen en met plezier! Je rapporteert en adviseert aan de locatiemanager over de leefbaarheid op locatie en past eventuele aanpassingen toe. Je overlegt en maakt afspraken met de manager van Bindkracht10, het sportbedrijf van de gemeente Nijmegen en andere partners over de inzet van activiteiten. Je bent het eerste aanspreekpunt zowel inhoudelijk als op personele bezetting voor de woonbegeleiders. Dit betekent dat je zorgt dat de juiste persoon op de juiste plek wordt geplaatst.

Samenvijf: detacheren met impact
Samenvijf staat voor een nieuwe manier van werken: we bieden je uitdagend werk bij onze opdrachtgevers en geven je daarnaast iedere week tijd om iets goeds te doen voor de maatschappij. Zo doorbreek jij je routine en heb je een werkweek met meer afwisseling en inspiratie. Samen zorgen we ervoor dat de maatschappij nog mooier wordt. We vertellen je er graag meer over.

Jouw profiel

  • Je hebt aantoonbaar door opleiding en/of werkervaring hbo werk- en denkniveau;
  • Je hebt aantoonbaar minimaal 6 maanden recente ervaring (sinds 2022) als Coördinator Leefbaarheid bij een 150.000+ gemeente;
  • Je hebt aantoonbaar minimaal 1 jaar ervaring met aansturende en coördinerende werkzaamheden bij een team (minimaal 30 medewerkers);
  • Je hebt aantoonbaar minimaal 2 jaar recente ervaring (sinds 2021) met werkzaamheden en problematiek bij opvanglocaties ontheemden en/of asielzoekers.
     

Waarom Samenvijf

Impact maken

We geven je de tijd om iets goeds te doen bij een maatschappelijke organisatie in jouw regio met behoud van salaris (lees meer).

Betrokken werkgever

We vinden een persoonlijke benadering en open communicatie belangrijk. Je staat er op je opdracht nooit alleen voor.

Fijne werksfeer

Je wordt onderdeel van Samenvijf. We scoren een 8,9 op medewerkerstevredenheid (het is hier dus écht leuk! 😉).

Ontwikkelingsmogelijkheden

We focussen op (werk)geluk, persoonlijke groei en geven je de kans om je als professional verder te ontwikkelen bij opdrachtgevers.

Eerlijke beloning

Een aantrekkelijk salaris, reiskostenvergoeding, pensioenregeling en genoeg vakantiedagen om weer helemaal op te laden.

Deze vacature is gesloten

Wil je toch meer weten over deze vacature of over Samenvijf? Neem contact op met Marc via marc@samenvijf.nl of 0626708599.

Sluit de vacature nog niet helemaal aan op jouw profiel? Neem contact met ons op via een open sollicitatie.
Onze aanpak

Het sollicitatieproces

1
Sollicitatie
Leuk! Je hebt je droombaan gevonden en gesolliciteerd. Binnen drie dagen nemen wij contact met je op.
2
Eerste gesprek
We leren je graag beter kennen om te kijken of je ambities aansluiten bij Samenvijf.
3
Gesprek bij de opdrachtgever
Tijdens een persoonlijk gesprek bij de opdrachtgever bespreek je vakinhoudelijke zaken en neem je een kijkje op je toekomstige werkplek.
4
Arbeidsovereenkomst
Hebben we een klik? Dan doen we jou een passend voorstel met mooie arbeidsvoorwaarden.
5
Gefeliciteerd!
Ben je akkoord met de arbeidsvoorwaarden? Welkom bij Samenvijf! We kijken uit naar een mooie samenwerking.

Relevante vacatures

Neem een kijkje tussen onze vacatures en ontdek of er iets passends voor jou tussen zit. Staat je ideale vacature er nu niet tussen? Doe dan een open sollicitatie en schrijf je in bij Samenvijf.

Procesregisseur Regionale en Provinciale Regietafel Asiel

Schagen
10 uur
HBO
01 juli 2025
Reageer alleen vandaag nog!

Locatiecoördinator Oekraïne opvang

Damwâld
16 - 24 uur
HBO
01 juli 2025
Nog 2 dagen om te reageren!

Locatiemanager Oekraïne opvang

Budel
32 uur
HBO
01 juli 2025
Nog 3 dagen om te reageren!

Locatiemanager CNO

Utrecht
36 uur
HBO/WO
01 juli 2025
Nog 3 dagen om te reageren!

Locatiecoördinator, aandachtsgebied Diensteverlening, Onderwijs, Vervoer en Vrijwilligers

Drenthe
32 - 36 uur
HBO
01 juli 2025
Nog 3 dagen om te reageren!

Projectleider opvang/huisvesting vluchtelingen

Overbetuwe
36 uur
HBO/WO
15 juli 2025